Allez au contenu Allez à la navigation

Účinná péče

o mastnou pokožku se sklonem k akné

Sebium Global Cover

Sébium

KAŽDODENNÍ RITUÁL V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ

Mastnou a aknózní pleť spojuje především zvýšená tvorba kožního mazu jinak nazývaného sébum. Odtud také vychází název produktové řady Sébium. Jsou to totiž v první řadě změny kožního mazu, které stojí za příčinou projevů mastné a aknózní pleti a vedou k dalším nedokonalostem jako jsou ucpané kožní póry a zarudlé pupínky.

Pravidelným používáním produktů řady Sébium je obnovena biologická rovnováha pleti. Výsledkem je čistá pleť bez projevů a stop po akné. Dlouhodobě.

První a zásadní příčina akné?

ZMĚNY KOŽNÍHO MAZU složení a konzistence
aknózní pleť   hustý maz
VS.
zdravá pleť   tekutý maz

    BIODERMA ŘEŠENÍ V BOJI PROTI AKNÉ

FLUIDACTIVTM + BAKUCHIOL

Navrací změny kožního mazu do normálu jako u zdravé pleti

PREVENCE KOMEDONŮ A ZÁNĚTLIVÝCH PROJEVŮ AKNÉ

5 tipů v boji proti akné

  • 1. PLEŤ DŮKLADNĚ ČISTĚTE KAŽDÉ RÁNO I VEČER Používejte čisticí přípravek bez obsahu mýdla a alkoholu, který respektuje fyziologické pH pokožky.
  • 2. PRAVIDELNĚ POUŽÍVEJTE PEČUJÍCÍ KRÉM Jen pravidelnou péčí o pleť (i léčbou) dostanete projevy akné pod kontrolu. Krém pečlivě vybírejte podle typu akné. Nikdy nepoužívejte mastný krém na mastnou pleť.
  • 3. PUPÍNKY NEVYMAČKÁVEJTE Hrozí riziko vzniku jizev a zhoršení zánětu. Celkově se zpomalí hojení projevů akné.
  • 4. VYHNĚTE SE KOMEDOGENNÍMU MAKE-UPU Nastalo by tak zhoršení projevů akné. Volte raději sjednocující krém speciálně určený pro aknózní pleť.
  • 5. PŘI DERMATOLOGICKÉ LÉČBĚ NEZAPOMÍNEJTE NA DOSTATEČNOU HYDRATACI PLETI V důsledku dermatologické léčby je pleť často vysušená a celkově přecitlivělá. Hydratační krém pro aknózní pleť tak zlepší komfort vaší léčby a podpoří její účinek.

DODRŽUJTE každodenní rituály a budete mít pleť čistou bez projevů a stop po akné

První rituál

HYGIENA

Sébium

Gel moussant

ČISTICÍ PĚNIVÝ GEL NA KAŽDODENNÍ HYGIENU MASTNÉ A AKNÓZNÍ PLETI


PROČ SI VYBRAT TENTO PRODUKT?
1 Šetrně a jemně čistí pokožku tváře i celého těla, bez mýdla a alkoholu 2 Snižuje množství kožního mazu a lesk pleti 3 Připravuje pleť na použití krému a zvyšuje jeho účinek TIP!Je vhodný také jako pěna na holení pro ženy i muže

Sébium

H2O

MICELÁRNÍ PLEŤOVÁ VODA NA KAŽDODENNÍ HYGIENU MASTNÉ A AKNÓZNÍ PLETI


PROČ SI VYBRAT TENTO PRODUKT?
1 Šetrně čistí a odličuje, bez alkoholu a bez potřeby oplachovat 2 Snižuje množství kožního mazu a lesk pleti 3 Připravuje pleť na použití krému a zvyšuje jeho účinek TIP!Micely fungují jako magnety na nečistoty a make-up

Druhý rituál

PÉČE O POKOŽKU


Koupit Sébium Global Cover PROČ SI VYBRAT TENTO PRODUKT?
1 Svým globálním účinkem na všechny příčiny zabraňuje vzniku akné 2 Překrývá pupínky a snižuje jejich viditelnost 3 Doplňuje a posiluje dermatologickou léčbu akné TIP!Krycí a zmatňující efekt pro ženy i muže až na 12 hodin
Recenze na novinku Sébium Global Cover

Podělte se s námi o vaše pozitivní dojmy a zkušenosti

Čeština